Skategoryzowany | Building System

Przełącznica światłowodowa i splittery

Opublikowano 26 lutego 2014

Przy budowie nowych osiedli i budynków operatorzy oraz providerzy coraz częściej decydują się na infrastrukturę dedykowaną do transmisji usług w standardzie GPON lub GEPON. Wymusza to powstawanie nowych, prostych i wygodnych rozwiązań dystrybucji i organizacji przewodów.

Firma DIPOL wprowadziła do oferty światłowodową przełącznicę naścienną ULTIMODE TB-16P-3 L54163. Najistotniejszą cechą nowej przełącznicy są puszki przeznaczone do osłony splitterów. W puszkach zamontować można 9 adapterów typu SC simplex – każda kaseta służyć może do osłony splitera 1:8 (dla złączy SC) lub 1:16 (gdy stosujemy złącza LC duplex). Ponieważ w przełącznicy do dyspozycji mamy 2 kasety, możemy odgałęzić sygnał odpowiednio na 16 lub 32 użytkowników. Jest to maksymalny podział dla najpopularniejszej obecnie na świecie sieci pasywnej (G)EPON.

l54163++
Przełącznica naścienna ULTIMODE TB-16P-3
L54163

Obudowa o wysokiej klasie szczelności jest w stanie pomieścić do 24 spawów termicznych lub mechanicznych pigtaili wraz z rezerwą włókien z kabli. Element wykonany jest ze specjalnej mieszanki tworzyw sztucznych, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały od konkurencyjnych produktów na rynku.

Komentarze zamknięte

Najnowszy film

Kurs – Instalacje światłowodowe część I

Kurs – Instalacje światłowodowe część II

Kurs – Instalacja światłowodowe część III

O nas

ZAOPATRUJEMY PROFESJONALISTÓW
Jesteśmy europejskim dystrybutorem CCTV, WLAN, TV-SAT. Oferujemy ponad 1400 towarów z pełnym wsparciem technicznym.

e-SklepREJESTRACJA
Prosimy o rejestrację celem uzyskania dostępu do cen hurtowych. Ceny hurtowe są oferowane dla firm instalatorskich i handlowych w branży TV SAT, WLAN, CCTV.