Kategoria | Nowości

Switche sieciowe a moduły SFP

Opublikowano 25 stycznia 2017

Dobór odpowiedniego modułu SFP do danego modelu switcha warunkuje poprawność działania instalacji. Dokonując zakupu pary urządzeń należy zwrócić szczególną uwagę na typ portu SFP w przełączniku. Może on akceptować urządzenia pracujące wyłącznie w trybie 1000 Mbit/s lub 10/100/1000 Mbit/s. W pierwszym przypadku nie jest możliwe zastosowanie tańszych modułów 100 Mbit/s. Poniższa tabela ułatwia weryfikację kompatybilności […]

Tags: , ,

Diagnostyka połączenia światłowodowego

Opublikowano 19 grudnia 2015

Początkujący w dziedzinie techniki światłowodowej instalatorzy często zwlekają z zakupem urządzeń pozwalających na pełny i profesjonalny pomiar realizowanych połączeń. Tymczasem stabilne źródło światła oraz miernik mocy optycznej to zestaw, który w większości sytuacji pomoże udzielić odpowiedzi na pytanie „dlaczego nie działa?”. Miernik mocy optycznej GRANDWAY FHP1B02 L5821 Źródło światła 1310nm/1550nm GRANDWAY FHS1D02 L5825 Urządzenia te […]

Tags: , ,

IEEE wspiera rozwój EPON.

Opublikowano 26 listopada 2014

Organizacja IEEE (ang. Institute of Electrical and Electronics Engineers) zajmująca się m.in. standaryzacją konstrukcji, pomiarów oraz reguł określających współpracę urządzeń elektronicznych, w tym standardów dla urządzeń i formatów komputerowych, ogłosiła wdrożenie trzech nowych procedur dla standardu IEEE 1904.1 (SIEPON – ang. Standard for Service Interoperability in Ethernet Passive Optical Networks) obejmujących testy zgodności urządzeń wykorzystywanych […]

Osłony odgałęźne dla kabla łatwego dostępu

Opublikowano 05 marca 2014

Kabel łatwego dostępu jest rozwiązaniem, które w sposób szczególny ułatwia dystrybucję włókien światłowodowych w obiekcie wielokondygnacyjnym, takim jak biurowiec, czy budynek zamieszkania wielorodzinnego. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji pozwala na szybki dostęp do włókien oraz ich wyprowadzenie na długości do 30 m od pionu. Oprócz oszczędności miejsca w szachcie kablowym, zastosowanie kabla łatwego dostępu skraca zdecydowanie […]

Włókna światłowodowe OM3.

Opublikowano 02 października 2013

Pomimo tego, że światłowody jednomodowe są tańsze od wielomodowych, cena urządzeń wielomodowych powoduje, że są cały czas bardzo popularne. Tworzone są nowe standardy włókien wielomodowych OMx. Obecnie najnowsza wersja OM3 wypiera starszą OM2. L3311 L3355 L3315 L3531 L3535 Patchcordy i pigtaile OM3 cechuje charakterystyczny lazurowy kolor Włókna OM3 50/125 zapewniają poprawną pracę w I i […]

Najnowszy film

Kurs – Instalacje światłowodowe część I

Kurs – Instalacje światłowodowe część II

Kurs – Instalacja światłowodowe część III





O nas

ZAOPATRUJEMY PROFESJONALISTÓW
Jesteśmy europejskim dystrybutorem CCTV, WLAN, TV-SAT. Oferujemy ponad 1400 towarów z pełnym wsparciem technicznym.

e-Sklep



REJESTRACJA
Prosimy o rejestrację celem uzyskania dostępu do cen hurtowych. Ceny hurtowe są oferowane dla firm instalatorskich i handlowych w branży TV SAT, WLAN, CCTV.