To zestaw urządzeń i rozwiązań pozwalający na budowę światłowodowych instalacji:

budynkowych, biurowych i domowych, a także tworzenie odcinków sieci o wysokich

parametrach i na przesyłanie obrazów z kamer CCTV.

W ramach systemu proponujemy rownież złącza mechaniczne pozwalające na łączenie  światłowodów.

Grupę rozwiązań uzupełnia system do transmisji i rozprowadzania sygnałów telewizyjnych z wykorzystaniem światłowodów ULTIMODE – Terra Optiline.

ULTIMODE Home System

to przełomowe rozwiązanie pozwalające na stworzenie światłowodowej sieci domowej FITH (ang. Fiber In The Home). Do wykonania instalacji potrzebne jest tylko tanie narzędzie do cięcia światłowodów. Prosta instalacja powoduje, że korzyści płynące ze stosowania światłowodów mogą być dostępne dla każdego użytkownika.

ULTIMODE Building System

to najnowsze rozwiązanie okablowania światłowodowego budynków, w którym nie ma potrzeby wykonywania spawów optycznych. System przeznaczony jest do stosowania w budynkach wielomieszkaniowych, biurowych i przestrzeniach typu „open space”.

ULTIMODE Connection

Złącza mechaniczne i szybkozłącza to nowoczesny sposób łączenia światłowodów ze szklanym włóknem.

ULTIMODE CCTV System

W sieciach monitoringu wizyjnego CCTV nadal stosuje się kamery analogowe. Niejednokrotnie rozległość takiej instalacji utrudnia, lub wręcz uniemożliwia przesłanie sygnału z kamery o zadanych, wysokich parametrach. W przypadku wykorzystania kabla koncentrycznego następuje znaczący spadek jakości sygnału. Wynika on z tłumienia przewodu i niedoskonałości ekranowania. Te dwa, podstawowe mankamenty usuwa wykorzystanie wideo konwerterów.

ULTIMODE Meter

Zestaw urządzeń pozwalający na podstawowe pomiary sieci światłowodowych.

ULTIMODE Bridge System

Wydajne zestawy transmisyjne. Coraz częściej się zdarza, że inwestor dla wybranego odcinka sieci ma określone, wysokie wymagania. Dotyczy to zarówno modernizacji już istniejącego ciągu lub budowy nowego odcinka. Z pomocą przychodzi technika światłowodowa. Dzięki wykorzystaniu urządzeń serii ULTIMODE staje się to łatwe, bezpieczene i finansowo bardzo korzystne.

TERRA Optiline

To kompleksowy system dystrybucji radia i telewizji w dużych obiektach
i kompleksach. W skład systemu wchodzą elementy odpowiadające za generowanie wybranych przez inwestora treści, konwertery medium transmisyjnego oraz pasywne elementy dystrybucyjne.

Najnowszy film

Kurs – Instalacje światłowodowe część I

Kurs – Instalacje światłowodowe część II

Kurs – Instalacja światłowodowe część III

O nas

ZAOPATRUJEMY PROFESJONALISTÓW
Jesteśmy europejskim dystrybutorem CCTV, WLAN, TV-SAT. Oferujemy ponad 1400 towarów z pełnym wsparciem technicznym.

e-SklepREJESTRACJA
Prosimy o rejestrację celem uzyskania dostępu do cen hurtowych. Ceny hurtowe są oferowane dla firm instalatorskich i handlowych w branży TV SAT, WLAN, CCTV.